O nas

Kim jesteśmy?

Chcąc być elastycznym na potrzeby klienta nawiązaliśmy współpracę z chińskimi producentami sprawdzonych, wysokiej jakości łożysk przegubowych (LS) oraz tulei ślizgowych (EPEN)

W pierwszym rzędzie stawiamy na najwyższą jakość wyrobów przez nas oferowanych, gdyż zależy nam na nawiązaniu wieloletniej współpracy opartej na zaufaniu. Ponad dwudziestoletnia obecność na tym rynku pozwoliła nam nawiązać liczne kontakty na świecie. Współpraca z innymi firmami handlowymi w Europie owocuje możliwością szybkiego dostarczenia najbardziej nawet specjalistycznych łożysk na korzystnych warunkach. Posiadamy własny magazyn w Gdańsku, przez który przechodzi rocznie kilkaset tysięcy łożysk i tulei ślizgowych.

Pracownicy naszej firmy służą pomocą techniczną w doborze łożysk, jak również w rozwiązywaniu innych zagadnień technicznych.

Naszym celem jest dostosowanie się do wszystkich wymagań naszych klientów, dlatego stale rozszerzamy nasz asortyment. Aby przyspieszyć dostawę do odbiorcy, produkty przesyłamy za pośrednictwem firm kurierskich.

Zapraszamy do współpracy zapewniając jednocześnie, że dołożymy wszelkich starań aby nie zawieść zaufania jakim nas obdarzono.

Misja

dostarczać najwyższej jakości produkty w najkrótszym czasie i w konkurencyjnych cenach. Zapewniając tym samym zadowolenie naszym klientom.

Wizja

Pragniemy stać się liderem w obrocie oferowanego przez nas asortymentu na terenie Polski.

Dlaczego warto nam zaufać?

Doświadczenie

Dzięki wieloletniej obecności na rynku oraz pracy z wieloma klientami, uzyskaliśmy bezcenne doświadczenie.

Jakość

Nasze doświadczenie oraz indywidualne podejście sprawiają, że nasi klienci są zawsze zadowoleni.

x

Poufność

zachowanie w tajemnicy wszystkiego, o czym dowiedziano się w związku z wykonywaniem czynności zawodowych

Zapraszamy do współpracy zapewniając jednocześnie, że dołożymy wszelkich starań aby nie zawieść zaufania jakim nas obdarzono.

ul. Bysewska 28 D
80-298 Gdańsk

Marcin Gębuś
+881 963 808 

© 2021 Mark Way. Wszelkie prawa zastrzeżone